Hlavové zloženie závitové 1 1/8" XLC Comp HS-I04 (Black) XLC
Popis produktu
Hlavové zloženie závitové 1 1/8" XLC HS-I04.Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (25,4 mm) |
| Materiál | Oceľ |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 44,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 153 g |
| Prevedenie | Závitové |
| Výška | 18,2 mm (15,2 mm + 3,0 mm) |
| Design | Semi integrované |
| Ložiská | Polozapuzdrené ložiská |
Súvisiace produkty
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" XLC ST-T02 (Black)
XLC
25,90 €
21,06 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer krku: 25,4 mm (1 1/8" vidica)
Materiál: Kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 320 g
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Octopus XL / 31,8
Ergotec
62,58 €
50,88 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Priemer krku: 25,4 mm (1 1/8" vidica)
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 415 g
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Kobra Vario Tube / 25,4 (Black)
Ergotec
43,31 €
35,21 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer krku: 25,4 mm (1 1/8" vidica)
Materiál: Nerez / Hliník 356-T6 (hlava)
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 300 mm
Hmotnosť: cca. 775 g, cca. 765 g
Predstavec štandardný 1 1/8" TWN Fe-AL (Black&Silver)
TWN
8,68 €
7,06 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Strieborná
Priemer krku: 25,4 mm (1 1/8" vidica)
Materiál: Oceľ/Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 170 mm
Hmotnosť: cca. 350 g



