Náboj predný s dynamom Shimano Alfine DH-S501 (Silver) Shimano
Popis produktu
Predný náboj so vstavaným dynamom Shimano Alfine DH-S501 a rýchloupinákom na bicykel s kotúčovou brzdou.Parametre
| Farba | Strieborná |
| PCD | 70 mm |
| FTF | 52,1 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Dĺžka osky | 108 mm |
| Hmotnosť | cca. 564 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | QR 5 mm |
| Počet špicov | 36 |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Napätie | 6 V |
| Výkon | 3 W |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Rodi Airline 1 (622-19/Silver)
Rodi
16,93 €
31.05.26
13,76 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 594 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 669 g
Ráfik 28" TWN Colour Pink (622-15)
TWN
25,15 €
20,45 bez DPH
1-3dniRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Ružová
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"
Ráfik 26" EXAL ZX 19 (559-19/Silver)
Exal
od 12,97 €
10,54 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm, 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 550 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Kotúč brzdový Shimano SM-RT 54
Shimano
22,80 €
18,54 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Kotúč: Nerez
Hmotnosť: cca. 141 g
Prevedenie: Dvojdielny
Priemer: 180 mm
Doporučené brzdové platničky: Iba pre organické (Resin)



