Náboj predný Novatec D791SB/A (Black) Novatec
Popis produktu
Predný náboj Novatec D791SB/A s oskou pre rýchloupinák na cestný a CX/gravel bicykel s kotúčovou brzdou, dodávaný bez osky. Telo náboja vyrobené z hliníka.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 58/45 mm |
| FTF | 62 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 157 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák 5 mm |
| Počet špicov | 32 |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L (622-19/Silver)
Remerx
od 17,34 €
14,10 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Rodi Airline 1 (622-19/Black)
Rodi
19,08 €
31.05.26
15,51 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 594 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 669 g
Ráfik 28" Exal ZX 19 (622-19/Black)
Exal
od 17,72 €
14,41 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 610 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Exal MX 19 (622-19/Black)
Exal
19,84 €
16,13 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 595 g
Prevedenie: Ráfiková brzda



