Náboj predný s dynamom Shimano Alivio DH-T4000-1N (Black) Shimano
Počet špicov
Popis produktu
Predný náboj so vstavaným dynamom Shimano Alivio DH-T4000-1N a rýchloupinákom na bicykel s ráfikovou brzdou. Nábojové dynamo s výkonom 1,5 W je určené pre napájanie LED osvetlenia na bicykli.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 67 mm |
| FTF | 56 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Dĺžka osky | 108 mm |
| Hmotnosť | cca. 580 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | QR 5 mm |
| Počet špicov | 32, 36 |
| Napätie | 6 V |
| Výkon | 1,5 W |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Rodi Airline 1 (622-19/Silver)
Rodi
16,93 €
31.05.26
13,76 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 594 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 669 g
Ráfik 26" EXAL XL 25 (559-25)
Exal
25,81 €
31.05.26
20,98 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 559-25
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 665 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" TWN Colour White (622-15)
TWN
29,17 €
23,72 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Biela
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"
Ráfik 28" Rodi Airline 1 (622-19/Black)
Rodi
19,08 €
31.05.26
15,51 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 594 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 669 g



