Náboj predný s dynamom Shimano Deore LX DH-3N72 (Silver) Shimano
Popis produktu
Predný náboj so vstavaným dynamom Shimano Deore LX DH-3N72 a rýchloupinákom na bicykel s ráfikovou brzdou. Nábojové dynamo veľmi ľahkej konštrukcie a kvalitným prevedením osky na urovni modelu Ultegra.Parametre
| Farba | Strieborná |
| PCD | 70 mm |
| FTF | 60 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Dĺžka osky | 108 mm |
| Hmotnosť | cca. 560 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | QR 5 mm |
| Počet špicov | 36 |
| Napätie | 6 V |
| Výkon | 3 W |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Remerx Taurus (622-14)
Remerx
22,60 €
18,37 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-14
Farba: Čierna
ERD: 583,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 550 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Exal XP 19 (622-19)
Exal
17,96 €
31.05.26
14,60 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 625 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Rodi Airline 1 (622-19/Black)
Rodi
19,08 €
31.05.26
15,51 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 594 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 669 g
Ráfik 28" TWN Colour Silver (622-15)
TWN
27,74 €
22,55 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"



