Náboj predný SunRace HBM53-F-QR (Silver) SunRace
Počet špicov
Popis produktu
Predný náboj SunRace HBM53-F-QR s rýchloupinákom na mestský a trekingový bicykel s ráfikovou brzdouParametre
| Farba | Strieborná |
| PCD | 38,5 mm |
| FTF | 72 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 220 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák 5 mm |
| Počet špicov | 36, 32 |
| Ložiská | Voľné guličky |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Exal ZX 19 (622-19/Black)
Exal
od 17,72 €
14,41 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 610 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Schürmann Sport 19 (622-19/Black)
Schurmann
14,40 €
11,71 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 610 mm
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 510 g
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L Eyelet (622-19/Black)
Remerx
22,31 €
18,14 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" MAVIC CXP Pro (622-15/Black)
MAVIC
49,90 €
40,57 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník - Maxtal
Hmotnosť: cca. 470 g
Prevedenie: Ráfiková brzda




