Náboj predný Novatec A291SB Novatec
Počet špicov
Popis produktu
Predný náboj Novatec A291SB s rýchloupinákom určený pre cestný bicykel s ráfikovou brzdou. Náboj má lesklý čierny povrch a dve japonské priemyselné ložiská Ezo #609. Náboj je tiež vhodný pre aero výplet.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 30 mm |
| FTF | 68,7 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Dĺžka osky | 108 mm |
| Hmotnosť | cca. 76 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Dural |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák 5 mm |
| Počet špicov | 20, 32 |
| Ložiská | Priemyselné utesnené |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" TWN Colour Silver (622-15)
TWN
27,74 €
22,55 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"
Ráfik 26" EXAL ZX 19 (559-19/Silver)
Exal
od 12,97 €
10,54 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm, 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 550 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Exal ZX 19 (622-19/Black)
Exal
od 17,72 €
14,41 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 610 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Exal XR1 (622-13)
Exal
22,49 €
31.05.26
18,28 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-13
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 485 g
Prevedenie: Ráfiková brzda




