Náboj predný Shimano Tourney HB-TX500-NT (Black) Shimano
Popis produktu
Náboj predný Shimano Tourney HB-TX500-NT s pevnou oskou na mestský a trekingový bicykel s ráfikovou brzdou.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 38 mm |
| FTF | 71,6 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska |
| Počet špicov | 36 |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" DT Swiss 511 (622-18)
DT Swiss
86,16 €
70,05 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-18
Farba: Čierna
ERD: 581 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Tubeless ready: Áno
Materiál: Hliník
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L (622-19/Black)
Remerx
19,36 €
15,74 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Remerx Taurus (622-14)
Remerx
22,60 €
18,37 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-14
Farba: Čierna
ERD: 583,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 550 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 26" Remerx RMX 219 (559-19)
Remerx
12,31 €
10,01 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Strieborná
ERD: 543,8 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 490 g
Prevedenie: Ráfiková brzda



