Náboj predný BRN Fixed Hub (Silver) BRN
Popis produktu
Štýlový predný náboj BRN Fixed Hub s pevnou oskou a vysokou prírubou na single speed alebo fixie bicykel.Parametre
| Farba | Strieborná |
| PCD | 62 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 210 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061-T6 |
| Materiál oska | CrMo Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska / Matica M9 |
| Počet špicov | 36 |
| Ložiská | 2x Priemyselné utesnené |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Exal XP 19 (622-19)
Exal
17,96 €
31.05.26
14,60 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 625 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 26" Remerx RMX 219 (559-19)
Remerx
12,31 €
10,01 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Strieborná
ERD: 543,8 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 490 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" DT Swiss R 460 (622-18)
DT Swiss
41,82 €
34,00 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-18
Farba: Čierna
ERD: 596 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Tubeless ready: Áno
Materiál: Hliník
Ráfik 28" Exal MX 19 (622-19/Black)
Exal
19,84 €
16,13 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 595 g
Prevedenie: Ráfiková brzda



