Náboj zadný 7 st. SunRace HBM45-R7-NT (Silver) Shimano
Popis produktu
Zadný náboj SunRace HBM45-R7-NT s pevnou oskou určený pre mestské a trekingové bicykle s ráfikovou brzdou.Parametre
| Farba | Strieborná |
| PCD | 45 mm |
| FTF | 57 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Hmotnosť | cca. 317 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Voľnokolo 7 st. |
| Ložiská | Guličky |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Remerx Rapid (622-15)
Remerx
25,00 €
20,33 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Čierna
ERD: 582 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 490 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 26" EXAL ZX 19 (559-19/Silver)
Exal
od 12,97 €
10,54 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm, 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 550 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 26" Remerx Dragon 719-L Eyelet (559-19/Black)
Remerx
20,87 €
16,97 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Čierna
ERD: 535,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 500 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Rodi VR 17 (622-17)
Rodi
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 622-17
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"



