Náboj zadný 5 st. Sturmey Archer RX-RC5 Coaster (Silver) Sturmey Archer
Popis produktu
Hliníkový zadný náboj 5 st. Sturmey Archer RX-RC5 je 5-rychlostný náboj s radením a rozsahom prevodu 210% a protišlapnou brzdou (torpedo). Náboj je spevnenej konštrukcie a vhodný aj pre elektrický bicykel. Kompatibilný s pastorkami veľkosti 17 až 20 a 24 zubov.Balenie obsahuje náboj, radenie, pastorok a sadu príslušenstva potrebného pre montáž a správnu funkciu náboja.
Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 5 - 0,64/0,80/1,00/1,25/1,56 |
| Prevodový pomer | 2.42 |
| PCD | 95,5 mm |
| FTF | 57,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Dĺžka osky | 185 mm |
| Hmotnosť | cca. 2350 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 36 |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Schürmann Sport 19 (622-19/Black)
Schurmann
14,40 €
11,71 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 610 mm
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 510 g
Ráfik 28" TWN Colour Pink (622-15)
TWN
25,15 €
20,45 bez DPH
1-3dniRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Ružová
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"
Ráfik 26" EXAL XL 25 (559-25)
Exal
25,81 €
31.05.26
20,98 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 559-25
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 665 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L (622-19/Black)
Remerx
19,36 €
15,74 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda



