Náboj zadný 5 st. Shimano Nexus SG-C7000-5C Coaster (Black) Shimano
Počet špicov
Popis produktu
Zadný náboj Shimano Nexus SG-C7000-5C s 5 stupňovým radením a spätnou brzdou (Torpédo). Dodávané bez príslušenstva.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 5 - 1/1,277/1,622/2,07/2,63 |
| Prevodový pomer | 2.63 |
| PCD | 92,6 mm |
| FTF | 58,3 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Dĺžka osky | 187 mm |
| Hmotnosť | cca. 1970 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska |
| Počet špicov | 32, 36 |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" MAVIC CXP Pro (622-15/Black)
MAVIC
49,90 €
40,57 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník - Maxtal
Hmotnosť: cca. 470 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Ryde ZAC 19 (622-19/Silver)
Ryde
17,76 €
31.05.26
14,44 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 604 mm
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 585 g
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L Eyelet (622-19/Silver)
Remerx
od 20,28 €
16,49 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" TWN Colour Silver (622-15)
TWN
27,74 €
22,55 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"



