Náboj zadný Sturmey Archer S1C (Black) Sturmey Archer
Počet špicov
Popis produktu
Hliníkový zadný náboj Sturmey Archer S1C s protišlapnou brzdou (torpedo) určený pro vyššie zaťaženie. Náboj sa dodává v niekoľkých farebných prevedeniach. Kompatibilný s pastorkami veľkosti 13 až 24 zubov.Balenie obsahuje náboj, pastorok a sadu príslušenstva potrebného pre montáž a správnu funkciu náboja.
Parametre
| Farba | Čierna/Strieborná |
| Počet prevodov | 1 |
| PCD | 67 mm |
| Dĺžka náboja | 116 mm |
| Dĺžka osky | 156 mm |
| Hmotnosť | cca. 1260 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica M10 |
| Počet špicov | 32, 36 |
Príloha:
Manual_Sturmey_Archer_S1C.pdfSúvisiace produkty
Ráfik 28" Ryde ZAC 19 (622-19/Silver)
Ryde
17,76 €
31.05.26
14,44 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 604 mm
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 585 g
Ráfik 26" Remerx Dragon 719-L (559-19/Black)
Remerx
17,85 €
14,51 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Čierna
ERD: 535,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 500 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Remerx Rapid (622-15)
Remerx
25,00 €
20,33 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Čierna
ERD: 582 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 490 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" TWN Colour Silver (622-15)
TWN
27,74 €
22,55 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"




