Náboj zadný 5 st. Sturmey Archer RX-RF5 (Silver) Sturmey Archer
Popis produktu
Hliníkový zadný náboj 5 st. Sturmey Archer RX-RC5 je 5-rychlostný náboj s radením a rozsahom prevodu 210% s voľnobehom. Náboj je spevnenej konštrukcie a vhodný aj pre elektrický bicykel. Kompatibilný s pastorkami veľkosti 17 až 20 a 24 zubov.Balenie obsahuje náboj, radenie, pastorok a sadu príslušenstva potrebného pre montáž a správnu funkciu náboja.
Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 5 - 0,64/0,80/1,00/1,25/1,56 |
| Prevodový pomer | 2.42 |
| PCD | 95,5 mm |
| FTF | 57,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Dĺžka osky | 185 mm |
| Hmotnosť | cca. 1920 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 36 |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L (622-19/Silver)
Remerx
od 17,33 €
14,09 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Exal ZX 19 (622-19/Black)
Exal
od 17,72 €
14,41 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 610 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 26" Remerx Dragon 719-L (559-19/Black)
Remerx
17,85 €
14,51 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Čierna
ERD: 535,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 500 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" DT Swiss 511 (622-18)
DT Swiss
86,16 €
70,05 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-18
Farba: Čierna
ERD: 581 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Tubeless ready: Áno
Materiál: Hliník



