Náboj zadný 3 st. Shimano NEXUS SG-3C41 Coaster Shimano
Popis produktu
Zadný náboj Shimano Nexus SG-3C41 Coaster s 3 stupňovým radením a zabudovanou spätnou brzdou (Torpédo). Dodávané bez radenia, pastorku a drobných dielov.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 3 - 0,733/1,000/1,360 |
| Prevodový pomer | 1.86 |
| Dĺžka náboja | 120 mm |
| Dĺžka osky | 168 mm |
| Hmotnosť | cca. 1120 g |
| Materiál telo náboja | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska |
| Počet špicov | 36 |
Súvisiace produkty
Ráfik 26" Remerx Dragon 719-L Eyelet (559-19/Black)
Remerx
20,87 €
16,97 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Čierna
ERD: 535,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 500 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Remerx RMX 219 (622-19)
Remerx
13,54 €
11,01 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 607,3 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 540 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L (622-19/Black)
Remerx
19,36 €
15,74 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 26" EXAL XL 25 (559-25)
Exal
25,81 €
31.05.26
20,98 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 559-25
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 665 g
Prevedenie: Ráfiková brzda



