Náboj zadný 5 st. Shimano Nexus SG-C7000-5C Coaster (Black) Shimano
Počet špicov
Popis produktu
Zadný náboj Shimano Nexus SG-C7000-5C s 5 stupňovým radením a spätnou brzdou (Torpédo). Dodávané bez príslušenstva.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 5 - 1/1,277/1,622/2,07/2,63 |
| Prevodový pomer | 2.63 |
| PCD | 92,6 mm |
| FTF | 58,3 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Dĺžka osky | 187 mm |
| Hmotnosť | cca. 1970 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska |
| Počet špicov | 32, 36 |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" TWN Colour Pink (622-15)
TWN
25,15 €
20,45 bez DPH
1-3dniRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Ružová
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"
Ráfik 26" EXAL ZX 19 (559-19/Black)
Exal
18,29 €
31.05.26
14,87 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm, 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 550 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" DT Swiss R 460 (622-18)
DT Swiss
41,82 €
34,00 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-18
Farba: Čierna
ERD: 596 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Tubeless ready: Áno
Materiál: Hliník
Ráfik 28" TWN Colour Silver (622-15)
TWN
27,74 €
22,55 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"



