Vidlica predná pevná 28" TWN Touring Canti CrMo 1 1/8" (Raw) TWN
Popis produktu
Oceľová predná pevná vidlica 28" TWN Touring Canti CrMo 1 1/8" vyrobené z 4130 CrMo ocele s naletovanými očkami na blatníky a pre lowrider nosiče batožiny.Parametre
| Farba | Bez povrchovej úpravy |
| Veľkosť | 28" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" |
| Dĺžka nôh | 400 mm |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 300 mm |
| Hmotnosť | cca. 1120 g |
| Veľkosť plášťa | max. 47-622 |
| Prevedenie | A-Head |
| Materiál - nohy vidlice | 4130 CrMo oceľ |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (White)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Biela
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°
Predstavec 1 1/8" Ergotec Piranha 650B (31,8/Black)
Ergotec
36,00 €
29,27 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 110 g
Dĺžka predstavca: 50 mm
Predstavec 1 1/8" BRN One (25,4/Black)
BRN
28,00 €
22,76 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 173 g
Dĺžka predstavca: 70 mm, 90 mm, 80 mm
Predstavec 1 1/8" Cinelli Ant (Black)
Cinelli
29,00 €
23,58 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 125 g
Dĺžka predstavca: 60 mm





