Osvetlenie predné BRN Sensitive Carbon USB BRN
Popis produktu
Osvetlenie predné BRN Sensitive Carbon USB je malé a kompaktné osvetlenie s pútavým dizajnom karbónového vzhľadu a s pozoruhodnými funkciami "Deň" a "Noc". Osvetlenie zabezpečuje výbornú viditeľnosť vďaka LED Cree technológii so svietivosťou 700 Lumen/30 Lux. S ukazovateľom nabíjania batérie. Upínanie na riadidlá bicykla pomocou adaptéra.Súčasťou dodávky je adaptér a 3 ks 1,5 V batérie AAA.
,br>Funkcie "Deň":
• Automatické vypnutie svetla, ak bicykel stojí viac ako 30 sekúnd.
• Automatické zapnutie denného svetla, keď sa bicykel pohne.
• Hlavné svetlo sa automaticky zapne v prípade zníženej videteľnosti - vjazd do tunela, podjatdu alebi pri daždi.
Funkcia "Noc":
• Automatické vypnutie svetla, ak bicykel stojí viac ako 30 sekúnd.
• Automatické zapnutie hlavného svetla, keď sa bicykel pohne.
• Svietivosť hlavného svetla sa automatický prispôsobí svetelným podmienkach v okolí 10 m.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 30 Lux/700 Lumen |
| Zdroj svetla: | CREE LED |
| Doba svietenia | cca. 12 hod. |
| Rozmer | 81 x 46 x 37 mm |
| Napájanie | 3.7V - 1200 mAh Lithium |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť | cca. 72 g |
Súvisiace produkty
Osvetlenie predné na dynamo BRN Vintage Double Steel (Black)
BRN
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks žiarovka
Rozmer: 85 mm (priemer)
Napájanie: Dynamo
Materiál: Oceľ
Osvetlenie predné na dynamo B&M Lumotec IQ Avy T Senso Plus
Busch&Muller
37,54 €
22.05.26
30,52 bez DPH
K dispozícii po:22.05.26
Farba: Čierna
Svietivosť: 30 Lux
Napájanie: Dynamo
Materiál: Plast
Osvetlenie predné na dynamo Lynx Dynamo Sensor 30 Lux
Lynx
17,50 €
14,23 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 30 Lux
Dosah: cca. 60 m
Viditeľnosť: cca. 3000 m
Homologácia: Áno
Napájanie: Dynamo
Osvetlenie predné BRN Joy (Black)
BRN
8,00 €
6,50 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 1 režim - trvalé svetlo
Napájanie: 2x Batérie BA02
Materiál: Plast



