Osvetlenie zadné Knog Blinder MOB Mr Chips Knog
Popis produktu
Osvetlenie zadné Knog Blinder MOB Mr Chips vďaka zabudovanej technológii LED Chips On Board (COB) poskytuje červené svetlo výborne viditeľné v uhle 120 stupňov. Uistite sa, že ste viditeľný nielen zozadu, ale aj zboku. Vďaka dlhej dobe prevádzky, svetelnému toku 44 lumenov vzadu a zameniteľným popruhom vám osvetlenie knog Blinder Mob Mr Chips zaistí, že budete dobre videní zo vzdialenosti najmenej 1,2 km vo dne i v noci. Nabíja sa pomocou USB pripojenia.Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 44 Lumen |
| Viditeľnosť | cca. 1200 m |
| Zdroj svetla: | 64 ks LED COB |
| Režimy | 5 režimov (3x blikanie a 2x trvalé svetlo) |
| Doba svietenia | 2 / 6,1 / 2,6 / 2,7 / 54 hod. |
| Rozmer | 42 x 42 x 62 mm |
| Napájanie | Zabudovaný akumulátor Li-Pol |
| Uchytenie | Gumenný O-krúžok |
| Materiál | Plast |
| Krytie | Vodotesný |
| Hmotnosť | cca. 35 g |
Súvisiace produkty
Osvetlenie zadné BRN Shield Laser Security
BRN
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie (len LED) a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA (LR06)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast
Blikačka zadná Force Crystal
Force
8,70 €
7,07 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 3x 10 Lumen
Zdroj svetla:: 3x LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 50 / 60 / 30 hod
Rozmer: 63 x 43 x 37 mm
Osvetlenie zadné batériové Trelock LS 812 Trio Flat
Trelock
17,98 €
14,62 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Viditeľnosť: cca. 120 m
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 1 režim trvalého svetla
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA
Uchytenie: Montážna šírka 50 / 80 mm
Osvetlenie zadné mini XLC Io CL-R12
XLC
12,55 €
10,20 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 2 režimy (blikanie a trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 6 V batérie LR11
Uchytenie: ø 32 mm
Materiál: Hliník 6061-T6



